Dzisiaj jest 23 cze 2018, 8:37

Walne Zebranie WKFT

Ogólnie o wszystkim, co ma związek z naszym hobby.
  • Autor
  • Wiadomość
Awatar użytkownika

kadzislaw

Klubowicz

• Karabinek: FWB P70 FT
  • Optyka: Sightron SIII
  • Konkurencja: FT

Walne Zebranie WKFT

Post13 sty 2018, 21:00

Po przejściowych problemach z forum witam wszystkich ponownie.
Konsekwencją problemów z forum była konieczność smsowego poinformowania członków o Walnym.
Może nie do wszystkich informacja dotarła z takich czy innych przyczyn.
Pozwolę sobie zacytować treść informacji rozsyłanej przez Rafała:
"Witam szanowne grono kolegów po lufie i nie tylko. Mam zaszczyt poinformować iż nasze spotkanie odbędzie się 20 stycznia 2018 roku pod adresem: ul. Zaruskiego 8 Warszawa (Klub DeSki). Rozpoczęcie zebrania o godzinie 14:00. Przewidywany czas spotkanie to 2 godziny. Bardzo proszę o punktualne przybycie. Pozdrawiam i do zobaczenia"

Od siebie dodam, że na Walnym przedstawimy sprawozdanie finansowe za rok 2017, oraz odbędą się wybory nowych władz WKFT.

P.S. Na Walne zebranie oprócz członków klubu zapraszamy również wszystkie osoby chcące wstąpić w szeregi klubu. Będą dostępne deklaracje członkowskie.
Awatar użytkownika

acme

Klubowicz

• Karabinek: Blue Storm
  • Optyka: BN
  • Konkurencja: FT

Re: Walne Zebranie WKFT

Post29 sty 2018, 18:49

Właśnie dotarły do mnie informacje o szeroko zakrojonych zmianach w klubie. Jestem pd wrażeniem. Serdecznie gratuluję kolegom tworzącym nowe władze klubu. Ilość osób napawa optymizmem - tylko działać :clap:
Wyrazy szacunku dla dotychczasowego Zarządu za wykonaną pracę :)

Mam nadzieję, do zobaczenia przy okazji jakiejś wiosennej rekreacji.

Wróć do Sprawy Ogólne